Деревне вугілля

#mk-page-title-box-666eaf7b19c4e { height: 400px; background-color: ; text-align: center; background-image: url("http://www.westukrinside.com/wp-content/uploads/2015/08/wallpaper___bbq_coal_by_mrk-d3cpbai.jpg"); background-attachment:scroll; background-position:center center; } #mk-page-title-box-666eaf7b19c4e .mk-page-title-box-title { font-size: 50px; line-height: 50px; font-weight: inherit; color: #dddddd; padding-bottom: 20px; margin-bottom: 20px; letter-spacing: 3px; } #mk-page-title-box-666eaf7b19c4e .mk-page-title-box-title--underline:after { background: #dddddd;} #mk-page-title-box-666eaf7b19c4e .mk-page-title-box-subtitle { font-size: 30px; line-size: 30px; font-weight: inherit; color: ;}

Деревне вугілля отримують шляхом сухої перегонки деревини. Раніше це виробляється в основному в mielerzach- величезних куп деревини, розташованих в неглибокій западині землі з обмеженим доступом кисню. Горіння тривало, як правило, від 8 до 10 днів під постійним наглядом контролюючих осіб, які контролювали дотримання усіх вимог. З часом спосіб випалювання вугілля народним методом було замінено на випалювання у спеціалізованих сталевих ретортних печах. При досягненні дуже високих температур, виробничий процес відбувається набагато швидше.
Деревне вугілля, яке виробляється в ретортних печах має більш високий вміст чистого вуглецю, який також має позитивний ефект на навколишнє середовище. При виробництві деревного вугілля виділяється газ (піроліз), яких змішуюється з киснем у камері згоряння. Газ, що виділяються в процесі виробництва (CO2, CO, метан, H2) може бути використаний для виробництва енергії у великих масштабах.
Деревне вугілля, яке ми пропонуємо виготовляється з твердих порід деревини (бук, дуб, граб, ясен, береза) та відповідає міжнародних стандартам DIN / EN 1860-2.

• Вологість: макс 8%
• вміст золи: макс 8%
• вміст чистого вуглецю (C-Fix): мін. 75%
• фракція: від 0 – 150 мм.

Other services

Start typing and press Enter to search

1 020