Брикети

#mk-page-title-box-666ea3a4e72dc { height: 400px; background-color: ; text-align: center; background-image: url("http://www.westukrinside.com/wp-content/uploads/2015/03/burning-charcoal-briquettes.jpg"); background-attachment:scroll; background-position:center center; } #mk-page-title-box-666ea3a4e72dc .mk-page-title-box-title { font-size: 60px; line-height: 60px; font-weight: inherit; color: #dddddd; padding-bottom: 20px; margin-bottom: 20px; letter-spacing: 3px; } #mk-page-title-box-666ea3a4e72dc .mk-page-title-box-title--underline:after { background: #dddddd;} #mk-page-title-box-666ea3a4e72dc .mk-page-title-box-subtitle { font-size: 30px; line-size: 30px; font-weight: inherit; color: ;}

У сучасному світі найбільш популярною сировиною для виробництва брикетів є солома, відходи деревообробної (тирса), лушпиння насіння соняшнику, соя і т. д. Виготовляються вони шляхом сушіння сировини і пресується в брикети. При цьому під час виробництва не використовується ніяких хімічних речовин, клеїв, а зщіплюється даний вид палива за допомогою природної речовини лігніну, що міститься у більшості рослин. Незважаючи на те, що в більшості випадків основою для брикетів є чиста деревина, існують брикети, які між собою відрізняються щільністю та формою.

Брикети RUF

Цей вид брикету виробляється на спеціальному обладнанні компанії «RUF». Для виготовлення брикетів RUF використовується прес гідравлічного типу, а значить брикет, випущений на ньому буде високої якості.

Брикети PiniKay

Представлений вид брикетів виготовляється шнековим способом. Тирсу здавлюються шнеком (обладнання, що використовується для його виробництва зсередини схоже на м’ясорубку), а назовні виходять у вигляді брикету. В центрі кожного брикету є отвір. Головною перевагою цього виду брикету є хороша якість продукції і її висока щільність.

Брикети NESTRO

Для виготовлення брикетів NESTRO використовується прес гідравлічного типу. Готові брикети мають циліндричну форму. Схема їх виробництва схожа зі схемою виробництва брикетів RUF.

Start typing and press Enter to search

freight-brokers-questionsphoto3